Krepšelyje nėra produktų.

Renginiai kraunami
09.06
18:00

87-OJO SEZONO ATIDARYMO RENGINYS

Praėjusį rudenį naująjį sezoną teatras pasitiko šiltai atvertu glėbiu, svarbiausia buvo vėl susitikti su savo publika gyvai. Šiais metais naujuoju sezonu teatras kviečia keliauti – atrasti įdomius, įtraukiančius, ne visada patogius, bet visada praturtinančius naujus sielos pasaulius.

Kiekvienu spektakliu pasirenkame naują kryptį ir leidžiamės į vieną pažinimo kelionę po kitos. Horizonte nyksta spektaklių tiesiamos trajektorijos, kiekviena jų veda į asmeninį, neįkainojamą atradimą. Kiekviena kelionė reikalauja drąsos ir ryžto, kiekvienas keliautojas ją baigia pasikeitęs, papildęs savo pasaulio žemėlapį naujais štrichais. Nors teatro kėdės minkštos ir patogios, apsilankymas jame nėra minkštas, nuspėjamas malonumas. Apsilankymas teatre – kelionė paskui pažinimą. Pasirinkti kryptį reiškia ryžtis pažinimui, sekti režisieriaus, aktorių ir visų spektaklio kūrėjų konstruojama trajektorija, matuotis jų potyrius, žiūrėti jų akimis, kvėpuoti kartu, įelektrintoje, sutelktoje atmosferoje ieškoti ir rasti. Patirti katarsį. Užsikrėsti noru keliauti toliau. Iš naujo rinktis kryptį.

Sveikiname jus, grįžtančius į teatrą ir keliaujančius kartu su mumis! Kviečiame į sezono sutiktuvių šventę Klaipėdos dramos teatre

Susitikime rugsėjo 6 d. 18.00 val. Klaipėdos dramos teatro Mažojoje salėje. Naujojo sezono pristatyme nugrimzdę minkštose kėdėse keliausite per teatro naujienas – trumpai pristatysime, kokiomis kryptimis kviesime keliauti šiemet.Po jo kviečiame neskubėti namo, pasilikti teatro kavinėje, išgerti kavos, betarpiškai pabendrauti su teatro bendruomenės nariais.

Renginys nemokamas. Į renginį privaloma registruotis čia (spausti).
Sezono pristatymo renginio trukmė 1.30 val.

Informuojame, kad renginys bus fotografuojamas, todėl galite būti matomas renginio nuotraukose, paskelbtose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow