Krepšelyje nėra produktų.

Renginiai kraunami
Pirkti bilietą
12.18
12:00

Režisierė – Kamilė Kondrotaitė
Scenografė, kostiumų dailininkė – Liuda Liaudanskaitė
Video projekcijų autorius – Tomas Jurginas
Fotografas – Remigijus Treigys
Kompozitorius – Mantas Joneikis
Grimo autorė – Giedrė Jarockaitė
Aktoriai – Liudas Vyšniauskas, Mantvydas Poškus
Autoriaus balsas – Šarūnas Juškevičius

1.00 (be pertraukos)
5+
Taip pat rodoma:
12.18 12:00
12.19 12:00
Kalendorius

KALĖDŲ GIESMĖ

Spektaklis šeimai pagal pagal Ch. Dickenso Kalėdų pasakojimą „Kalėdų giesmė“.

„Laimingos, laimingos Kalėdos, kurios gali sugrąžinti mums vaikystės dienų iliuzijas, priminti seniui jaunystės džiaugsmus ir perkelti jūreivį arba keliauninką iš už daugelio tūkstančių mylių atgal, prie gimtojo židinio, į jaukiuosius namus“ – Charlesas Dickensas.

Spektaklis sukurtas pagal garsaus anglų rašytojo Charleso Dickenso to paties pavadinimo apysaką, kurioje pasakojama apie šykštuolį Ebenzerį Skrudžą, kuris nemato prasmės džiaugtis Kalėdomis, kol Kūčių vakarą jo neaplanko trys Dvasios. Šiandien ši apysaka pati yra tapusi Kalėdų tradicija, ji jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą tiek pat, kiek ir 1843 m., kai pasirodė pirmą kartą. Tai viena iš geriausių visų laikų kalėdinių istorijų ir… pati pirmoji.

Svarbiausia sceninio žaidimo terpe virto laikas ir jo skaičiavimo, matavimo, fiksavimo mechanizmai.
Scenoje matome keistą objektą, tarsi didelį laikrodį, tarsi paslaptingą grimo kambarį, kur spektakliui besiruošiantys aktoriai skaičiuoja iki pasirodymo likusias minutes ir taip garsiai primena mums apie nuolatinę laiko tėkmę…
Pagrindinį istorijos personažą Skrudžą ir jo velionį draugą Marlį vaidinantys aktoriai scenoje žaidžia naudodami šiuolaikinės klounados principus, o tai jiems suteikia daug erdvės ir galios įtaigiai, netikėtai ir įdomiai papasakoti šią viktorijos laikų istoriją šiuolaikiškai.
Spektaklyje naudojamos skirtingų laikmečių medijos ir jose transliuojami vaizdai žadina praeities prisiminimus, leidžia tarsi iš šalies stebėti dabarties Kalėdų vaizdus ir sufantazuoti, kokių Kalėdų laukiame!

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow