Krepšelyje nėra produktų.

Renginiai kraunami
Pirkti bilietą
11.03
19:00

Premjera 2021 11 03

Režisierės: Eglė Kazickaitė ir Greta Gudelytė
Kostiumų dailininkė Erika Jankauskaitė
Muzika Grid 707

Aktoriai: Ričardas Bartašius, Greta Gudelytė, Eglė Kazickaitė

Perspėjame, kad spektaklyje yra scenų, kuriose aktoriai vaidina nuogi.

1.00 (be pertraukos)
Taip pat rodoma:
12.14 19:00
Kalendorius
#svečių renginys , #premjera

NEKALTAS PRASIDĖJIMAS

Apeirono teatro premjeros „Nekaltas prasidėjimas“ inspiracijos tašku tapo neseniai tarptautinėje spaudoje pasirodęs straipsnis apie Sardinijos saloje, Cala Gonone akvariume palikuonio susilaukusią ryklio patelę, kuri daugiau nei dešimt metų gyveno su vienintele savo kompanione – tai pačiai ryklių rūšiai priklausančia patele.
Mokslininkų teigimu, partenogenezės reiškinys susidarė tose gyvūnų rūšyse, kurių mirštamumas labai aukštas arba kuriems būdavo sunku susirasti priešingos lyties individą, pvz amarai, bitės, skruzdės, verpetės ir kt.
Spektaklio kūrėjai klausimą „kas būna, kai niekas negimsta?“, kelia plačiąja prasme – kai negimsta idėjos, aistra, vaikai, revoliucijos, naujos gyvybės formos? Bet tuo pačiu – ar gali būti, kad kažkas gimsta ir tada, kai niekas negimsta?
Aktorių pagrindine priemone pasirinktas baltas popieriaus lapas – savotiška tabula rasa, kurioje apstu erdvės kažkam užgimti, bet čia į aprašymą įsiterpia penkių vaikų mama: „Žinokit, ant A4 bus labai sunku pagimdyti, nes pražergtos kojos vistiek lįs už kraštų“.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow