Krepšelyje nėra produktų.

KDT didžioji
Pirkti bilietą
05.18
18:30

PREMJERA 2022 02 10


AGOTOS KRISTOF ROMANO „STORAS SĄSIUVINIS“ INSCENIZACIJA

ROMANĄ IŠ PRANCŪZŲ K. VERTĖ STASĖ BANIONYTĖ


REŽISIERIUS JOKŪBAS BRAZYS

SCENOGRAFAS MARIUS NEKROŠIUS

KOSTIUMŲ DAILININKĖ KAROLINA FIODOROVAITĖ

ŠVIESŲ DAILININKAS JULIUS KURŠIS

KOMPOZITORIUS MANTAS MOCKUS

REŽISIERIAUS ASISTENTAS VAIDAS JOČYS


BROLIS 1 – SAULIUS AMBROZAITIS

BROLIS 2 – DŽIUGAS GRINYS

KARININKAS – LINAS LUKOŠIUS

PASIUNTINYS – VAIDAS JOČYS

MOČIUTĖ – ALINA MIKITAVIČIŪTĖ

KIŠKIO LŪPA – DIGNA KULIONYTĖ

KLEBONIJOS ŠEIMININKĖ – JUSTINA VANŽODYTĖ

PARDAVĖJAS – RIMANTAS PELAKAUSKAS

TĖVAS, DEZERTYRAS – LIUDAS VYŠNIAUSKAS

MOTINA – TOMA GAILIUTĖ

KUNIGAS – ARTŪRAS LEPIOCHINAS

LAIŠKININKAS – JONAS VIRŠILAS

POLICININKAS – KAROLIS MAISKIS

2.30
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#TEATRO REPERTUARAS

ATŠAUKTA. STORAS SĄSIUVINIS

Informuojame, jog dėl repertuaro pasikeitimų atšaukiamas š. m. gegužės 18 d. turėjęs įvykti spektaklis „Storas sąsiuvinis“.

Jeigu norėtumėte atvykti į kitą šio spektaklio parodymą, susisiekite su Klaipėdos dramos teatro pardavimų vadybininke Rūta, el. p. [email protected] arba tel. +370 659 07931 iki š.m. sausio 31 d.

 

Nesikreipusiems dėl bilietų keitimo ir pirkusiems bilietus internetu grąžinimas bus atliktas į tą pačią sąskaitą iš, kurios apmokėjote už bilietus. Grąžinimai bus atliekami po vasaro 1 d. per 14 d.d.

 

Pirkę bilietus kasose arba užsakiusiems el. paštu [email protected], prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

_ _ _

Įprastą dvynių Luko ir Klauso gyvenimą su mama dideliame mieste nutraukia prasidėjęs karas. Mama brolius iš miesto atveža į saugesnę vietą – senelės namus šalies provincijoje. Bet ir čia nėra saugu. Tiek siaubinga karo metų aplinka, tiek ir pati senelė primygtinai rodo – gyvenimas pasikeitė ir teks arba žūti, arba išmokti gyventi žiauriame bei negailestingame pasaulyje.

Ir dvyniai pradeda mokytis išgyvenimo. Jie mokosi stebėdami aplinką, bet bene daugiausiai išmoksta iš senelės, žmonių ne be priežasties vadinamos ragana.

Norėdami suvaldyti aplinkinį chaosą, dvyniai susikuria sau negailestingas taisykles. Imasi kasdienių kūno ir sielos grūdinimo pratimų. Pratinasi nejausti skausmo. Nuslėpti užuojautą. Pamiršti meilę. Nereaguoti nei į malonius žodžius, nei į prakeiksmus. Išsiugdyti nejautrą ir išmokti apsiginti – maišeliais su smėliu ir gerai išgaląstu skustuvu. Tuo pačiu jie storame sąsiuvinyje rašo savo dienoraštį. Kadangi žodžiai apgauna, dvyniai aprašinėja tik tai, kas iš tiesų nutinka, be jokių subjektyvių vertinimų.

Lukas ir Klausas – labai talentingi vaikai. Todėl jų mokslai netrukus ima duoti vaisių – jiedu persikeičia ir tampa visiškai pasiruošę naujam žiauriam gyvenimui. Dabar jie – pusiau pragaro pabaisos, pusiau angelai, vykdantys Dievo teisingumą.

Agota Kristof (1935–2011) – vengrų kilmės šveicarų rašytoja. Jos vaikystė ir jaunystė Austrijos pasienyje esančiame Kössego miestelyje sutapo su Vengrijos karu, bombardavimais, badu, sovietų okupacija ir po jos sekusia „Naująja tvarka“ – visa tai vienaip ar kitaip atsispindi „Storame sąsiuvinyje“, 1986 m. tiesiog sukrėtusiame literatūros pasaulį.

Režisierius Jokūbas Brazys yra sukūręs spektaklius pagal Moljero „Mizantropą“, Šekspyro „Makbetą“, A. Čechovo „Žuvėdrą“, P. Šaferio „Equus“. 

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! FRAGMENTAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! STORAS SĄSIUVINIS
Skaityti daugiau