Krepšelyje nėra produktų.

NUOLAIDA
3 Eur

Neįgaliojo* pažymėjimą turinčiam asmeniui, taip pat vienam jį lydinčiam asmeniui.

*

Neįgaliesiems vežimėliuose ir juos lydintiems asmenims teatro didžiojoje ir mažojoje salėje yra skirtos specialios vietos. Likus 7 d. iki spektaklio dienos, neįgaliajam vežimėlyje ar jį lydinčiam asmeniui, būtina susisiekti su vyr. administratore Greta Matuzaite-Archipova, tel. nr. +370 616 49589, el. p. greta@kldt.lt dėl vietų rezervacijos.

*

Neįgalieji turi galimybę parkuotis nemokamai prie centrinio įėjimo iš Anikės aikštės pusės. Vietos pažymėtos skiriamaisiais ženklais.

*

Kilus klausimams dėl neįgaliųjų ir juos lydinčių asmenų bilietų įsigijimo susisiekite su vyr. administratore Greta Matuzaite, tel. nr. +370 616 49589, el. p. greta@kldt.lt

PRITAIKYTI SPEKTAKLIAI

Spektakliai, rodomi didžiojoje salėje, parteryje turi nurodytas vietas žiūrovams, turintiems judėjimo negalią. Pamatykite spektaklius „Mūsų klasė“, „Saulės vaikai“, „Kas prieš mus“, „Kalės vaikai“, „Pašaliniams draudžiama“. Bilietus įsigykite platinimo sistemoje www.tiketa.lt nurodytoje parterio dalyje.

Šiuo metu Klaipėdos dramos teatras yra paruošęs:

spektaklį „Tėvas“ (rež. M. Kimelė) su pritaikymu akliesiems ir silpnaregiams;
spektaklį „Antigonė“ (rež. M. Kimelė) su surtitrais, turintiems klausos negalią;
spektaklį „Mūsų klasė“ (rež. O. Koršunovas) su pritaikymu akliesiems ir silpnaregiams.

Rodomų spektaklių repertuarą sekite čia. Daugiau informacijos apie grupės rezervacijas ar užsakomuosius spektaklius su pritaikymu, kreipkitės į Rūtą Lencevičiūtę tel. nr. +370 659 07931, el. p. ruta@kldt.lt.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow