„TEATRAS – TAI AKTORIŲ IR ŽIŪROVŲ KARTU PRALEISTAS IR KARTU IŠNAUDOTAS GYVENIMO LAIKAS, KARTU KVĖPUOJANT ERDVĖS, KURIOJE VAIDINAMA IR ŽIŪRIMA, ORU. ŽENKLAI IR SIGNALAI SIUNČIAMI IR PRIIMAMI VIENU METU. PER SPEKTAKLĮ VEIKSMAI SCENOJE IR ŽIŪROVŲ SALĖJE KURIA BENDRĄ TEKSTĄ, NET JEI VISAI NEKALBAMA.“
― HANS-THIES LEHMANN

Krepšelyje nėra produktų.

„Kėdė iš komedijų namo“

Teatre ypatingas dėmesys skiriamas edukacijai. Galima užsisakyti teatralizuotą ekskursiją-spektaklį „Kėdė iš komedijų namo“ ir su teatru susipažinti einant paskui aktorius. Penkios skirtingų charakterių „kėdės“ (personažai) vedžioja ekskursijos dalyvius po pastatą ir pasakoja istorijas iš spalvingo teatro gyvenimo, kurias papildo trumpos aktorių vaidinamos intermedijos. Šiandienis teatras stovi ten pat kaip ir XVIII a. pabaigos jo pirmtakas, vadintas „Komedijų namu“.

# Ekskursija
Skaityti daugiau
Ekskursija

Galima rinktis ir įprastinę ekskursiją, ją veda teatro administratorės. Nuo pusvalandžio iki 45 min. trukmės pasivaikščiojime susipažįstama su teatro istorija, aplankomos įvairios jo patalpos. Ši ekskursija tinka įvairaus amžiaus lankytojams ir jų grupėms – nuo darželinukų iki senjorų.

# Ekskursija
Skaityti daugiau
teatre visada yra
„ką veikti“
Long arrow