Krepšelyje nėra produktų.

88-OJO SEZONO PATIRČIŲ ŽEMĖLAPIS

Ruduo Klaipėdos dramos teatre prasidės po begalybės ženklu.

88-asis sezonas pasakos apie laiką, apie buvimą ir tapsmą, apie klasiką ir tolyn iš jos augančias naujas formas, iš pradžių stebinančias, o paskui sumedėjančias ir tampančias pamatu dar naujesniems idėjų ūgliams.

88-asis sezonas pasakos apie erdvę – svetimą ir savą pasaulį, apie išsprūstančius namus, apie realią ir fantastinę tikrovės kartografiją.

88-asis sezonas pasakos apie žmogų ir tai, kas telpa jo sieloje.

88-ojo Klaipėdos dramos teatro sezono repertuaras – kolekcija naujausių ir jau klasika tapusių spektaklių. Kai kurie, rodos, gerai pažįstami, seni draugai, kiti – dar neprisijaukinti, nubangavę įvairiomis reakcijomis, bet visi – labai skirtingi ir verti būti pamatyti po kelis kartus, kad atsiskleistų vis naujomis reikšminėmis briaunomis.

Iki rugsėjo 17 d. bilietams į Klaipėdos dramos teatro 88 sezono pirmosios pusės repertuarinius spektaklius, išskyrus premjeras, taikoma 40 proc. nuolaida. Nuolaidos kodas: 88SEZONAS

Bilietus į visus Klaipėdos dramos teatro spektaklius galima įsigyti naujojoje teatro bilietų sistemoje, integruotoje į interneto svetainę www.kdt.lt, arba fizinėje bilietų kasoje, esančioje teatro pirmo aukšto fojė (darbo laikas: II–VI 10.00–19.00 val., VII 1 val. prieš spektaklius). Teatro kasos tel. + 370 603 32509, el. p. [email protected]

Long arrow
Grįžti atgal