Krepšelyje nėra produktų.

DOVANŲ GIDAS NUO TEATRO

Turime atsakymą į esminį gruodžio klausimą: ką per didžiąsias metų šventes dovanoti patiems brangiausiems savo žmonėms? Tiesiame pagalbos ranką skęstantiems blizgančių idėjų jūroje. Viskas taip paprasta – dovanokite susitikimus su teatru. Įteikite tiems, kuriuos mylite, bilietus į antros 88-ojo sezono pusės spektaklius ir taip dovanosite raktus į begalinius teatro idėjų pasaulius.

Dovanosite patirtis, jaudulį, dovanosite tarp aktorių ir žiūrovų užsimezgančio ryšio stebuklą. Dovanosite naują žvilgsnio galimybę ne tik į pasaulį, bet ir jo atspindį žmogaus sieloje.
Šalia bilietų galite pridėti ir apčiuopiamą, teatru paženklintą dovaną. Limituoto tiražo stilingi ir kokybiški Klaipėdos dramos teatro atributikos linijos „Drama-Cha-Cha“ gaminiai tinka kiekvienam, nepaisant amžiaus ar lyties. Kaip ir pats teatras. O svarbiausia, teatre viskas turi istoriją, tad ir kiekvieno „Drama-Cha-Cha“ gaminio turėtojas tampa nuostabios istorijos dalimi.
Atributiką, nuo ikoniniais jau spėjusių tapti džemperių iki naujausio linijos atstovo – jaukaus ir šilto pledo, rasite interneto parduotuvėje kdt.lt/atributika arba pačiame teatre, teatro kasoje.

Per šventes būkime kartu, patirkime, jauskime ir gėrėkimės nuo scenos atsiveriančiais horizontais.

88 sezono II pusmečio repertuarui iki 2023 12 31 taikoma 30 proc. šventinė nuolaida. Nuolaida pritaikoma pasirinkus nuolaidų skiltyje esamą nuolaidą „Šventinė nuolaida“. Nuolaida taikoma ir teatro kasoje.

Long arrow
Grįžti atgal