Krepšelyje nėra produktų.

1.20
Organizatorius:
VšĮ Kultūra visiems
#SVEČIŲ RENGINIAI

A. Smilgevičiūtė ir „SKYLĖ“. Laikrodžių sniegas

Kai rožė raudona mes žiedlapio šešėlį šventės vartuos,

Kai baugščiai sugirgždės alkanos stirnos žingsnis,

Ne smėlis – sniegas – birs pro siaurą laiko plyšį,

Nusverdamas dienas į metų virsmą…


Paskutinių metų dienų laikrodžių sniegą smagiai barstys ir muzikinę pūgą sukels Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“.


Gruodžio 27 d. – Vilniuje, 28 d. – Kaune ir 31 d. – Klaipėdoje: žiemos koncertuose „Laikrodžių sniegas“. 


 „Metų pabaigoje laikas tarsi įgyja platesnę prasmę. Jis prašosi skaičiuojamas, reikalauja atsisukti, apžvelgti. Pabandysime žiemos koncertuose tai ir padaryti. Programą dėliojame tarsi muzikinę ekliptiką – Saulės kelionę per metų laikus, Zodiako žvaigždynus“, – sako Aistė Smilgevičiūtė. 


Ji juokiasi prisiminusi, kad vienintelė „Skylės“ daina, kuri vadinasi „Žiema“, iš tiesų yra apie pavasarį. „Tačiau mes turime nemažai kūrinių, kurie kupini žiemiškos nuotaikos: jaukumo prie židinio už lango siaučiant pūgai, trapumo ir skaidrumo tarsi pirmas tvenkinį užtraukęs ledas ir smagumo tarsi skrydis rogutėmis nuo stataus pusnėto kalno“, – sako ji. 


Žiemiškos dainos jau susidėliojo į pusantros valandos programą. Ją grupė ir planuoja sugroti koncertuose „Laikrodžių sniegas“.


Dalį kūrinių klausytojai moka mintinai, kai kurios dainos bus rečiau girdėtos. Aistė brandina mintį pristatyti ir vieną visiškai naują dainą. Nors ją dainininkė tobulino ne vieną mėnesį ir nežinojo tiksliai, kada užbaigs, ji sukurta žiemai.


Koncertuose „Laikrodžių sniegas“grupė „Skylė“ pasirodys pilnos sudėties. Pasirodymams kuriama speciali vaizdinė scenografija.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
Klaipėdos pilies džiazo festivalyje Algio Kriščiūno ir Dariaus Žičkaus muzikinis-vizualinis projektas ,,Ramus ir neskubantis laikas”...
Skaityti daugiau
Justino Visicko stand up show „Prestižinė profesija“
Skaityti daugiau