Krepšelyje nėra produktų.

Režisieriai Balys Ivanauskas, Artūras Dubaka

Aktoriai Emilija Jaujininkaitė/Eglė Špokaitė-Dapšienė, Justina Nemanytė, Artūras Dubaka, Balys Ivanauskas

Kostiumai Elžbieta Kvašytė

Dailininkas Julius Kuršis


Prodiuseris Teatras P

Koprodiuseris Kauno miesto kamerinis teatras

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

16+
1.00 (be pertraukos)
Organizatorius:
Kauno miesto kamerinis teatras
#SVEČIŲ RENGINIAI

APIE KĄ VISA TAI?

„Apie ką visa tai?“ – apie žmones, bėgantį laiką, mirtį ir prasilenkimus laike. Šis teatrinis vyksmas mozaikos principu sudėliotas iš Gintaro Grajausko, Enrikos Striogaitės, Agnės Žagrakalytės, Daivos Čepauskaitės ir Indrės Valantinaitės eilėraščių bei gyvos muzikos ir šokio intarpų. Eilėraščiai čia virsta asmeninėmis aktorių istorijomis, žvilgsniais į mūsų pačių gyvenimo fragmentus ir pustonius: kasdienišką buitį, švelnią vienatvę, kandumą, trapumą, chaotišką šamaniškumą, vaikiškumą, filosofišką kontempliaciją ir kt.


Poezijos kalba scenoje leidžia išsakyti mintį labai koncentruotai, išgrynintai, nedaugžodžiaujant. Čia nėra nieko nereikalingo.


Šiuolaikinė poezija artima kasdieniškai kalbai susiliedama su aktorių pasakojamomis istorijomis sudaro vientisą kūrinį, kuriame žiūrovui nematyti aiški skirtis tarp istorijų ir eilėraščių.


Toks eilių skaitymo būdas pritraukia žiūrovą, kuris poezija paprastai nesidomi ir laužo stereotipinį poetinio vakaro įvaizdį. Programoje daug komizmo, satyros bei asmeniško ryšio su publika. Čia kiekvienas atėjęs, tiek jaunas, tiek senas – suras kažką artimo ir savito.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau