Krepšelyje nėra produktų.

PREMJERA 2018AUTORĖ NATALIJA VOROŽBIT

REŽISIERĖ TAMARA TRUNOVA

SCENOGRAFAS YURIY LARIONOV

KOSTIUMŲ DAILININKĖ KRISTINA KORABELNIKOVA

MUZIKOS DIZAINERIAI: TAMARA TRUNOVA, AKMAL GUREZOV

REŽISIERĖS ASISTENTĖ NATALIA DUBROVA


VAIDINA: 

KATERYNA KACHAN, OKSANA ZHDANOVA, ANASTASIA PUSTOVIT, MARYNA KLIMOVA, SVITLANA SHTANKO, DMYTRO OLIYNYK, DMYTRO SOLOVYOV, VOLODYMYR KRAVCHUK, OLEKSANDR SOKOLOV, LESYA SAMAEVA, VALERIA KHODOS, ANDRIY ISAYENKO

18+
3.00 (su pertrauka)
SPEKTAKLIS LIETUVIŲ K.
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#THE ATRIUM

BLOGI KELIAI

„Blogi keliai“ – tai šešios istorijos apie vyrų ir moterų tarpusavio santykius karo metu. Pjesė parašyta remiantis pačios dramaturgės patirtimi Rytų Ukrainoje vykstančiame kare, tikrais žmonių liudijimais. Pagrindinė veikėja leidžiasi į pilkąją zoną ieškoti dokumentinės medžiagos, bet atsiduria situacijoje, kur aukos ir budeliai gali pasikeisti vietomis, o meilė tampa kažkuo nepasiekiamu.


Karas – tai ne tik didvyriai ir mitų kūrimas. Daug daugiau jame yra paties gyvenimo, kuriame nebėra ribos tarp gėrio ir blogio. Tačiau yra realių žmonių, sugadintų likimų ir nutrūkusių santykių, kurie visada palieka sunkų pėdsaką net ir taikos metais, net kai viskas gerai. Pjesė pirmą kartą pastatyta Londono „Royal Court“ teatre 2017 m., po metų premjera įvyko Kyjivo akademinio dramos ir komedijos teatro scenoje. Spektaklis „Blogi keliai“ 2018 m. apdovanotas už geriausią dramaturgiją, o šiemet šio spektaklio kūrėjų komandai įteiktas aukščiausias Ukrainos apdovanojimas – Nacionalinė Taraso Ševčenkos premija nominacijoje „Teatro menas“.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau