Krepšelyje nėra produktų.

Pirkti bilietą
07.24
16:00
Taip pat rodome:
07.24 17:45
Pirkti
08.07 16:00
Pirkti
08.07 17:45
Pirkti
08.08 16:00
Pirkti
08.08 17:45
Pirkti
16+
1.15
Vaikams iki 16 metų reikalinga suaugusiojo palyda.
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#TEATRO REPERTUARAS

Ekskursija „PASTOGĖS IR POŽEMIAI – SLAPČIAUSIOS TEATRO VIETOS“

Ar galima į sceną pažvelgti iš (beveik) paukščio skrydžio? Ar vaikštant teatre gali linkti keliai? Ar galima meno šventovėje rasti neįtikėtiną aukštųjų technologijų ir inžinerijos stebuklų koncentraciją? Kviečiame jungtis į išskirtinę edukacinę ekskursiją „Pastogės ir požemiai – slapčiausios teatro vietos“ po Klaipėdos dramos teatrą ir pamatykite šią vietą visiškai naujomis akimis. 


Ekskursijos dalyviai turės progą iš arti susipažinti su paties moderniausio Baltijos šalyse teatro techniniais slėpiniais, leisis į jo požemius ir kils virš jo scenų. Teatro šiandiena šioje ekskursijoje glaudžiai liečiasi su jo neįtikėtina, kelis šimtus metų skaičiuojančia istorija – giliai, giliai, pačiuose teatro viduriuose rasite per rekonstrukcijas išsaugotų, dar vokiškus miesto laikus menančių teatro pastato fragmentų. 
Ekskursijos metu privaloma laikytis griežtų saugumo reikalavimų, svarbu patogiai apsirengti. Ši ekskursija netinka žmonėms, turintiems judėjimo ar regos negalią, taip pat žmonėms su stipria akrofobija.Kaina 10 Eur asmeniui.


ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau