Krepšelyje nėra produktų.

Premjera 2022 12 15


Pjesės autorius Don Nigro

Režisierius Valentinas Masalskis

Scenografė, kostiumų dailininkė Polina Protsenko

Šviesų dailininkas Smola Kyrylo

Kompozitorė Maria Stopnyk

Režisieriaus asistentė Maria Shvarneva 


Vaidina:

Maria Shvarneva, Nikita Vaseiko, Polina Protsenko, Smola Kyrylo, Maria Stopnyk 

14+
1.20 (be pertraukos)
Spektaklis bus rodomas ukrainiečių kalba su lietuviškais subtitrais
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#TEATRO REPERTUARAS

GYVŪNŲ ISTORIJOS

Kas sugauna mus, kai krentame? Kas paguodžia pravirkusius? Kas mus myli? Kas juokiasi kartu su mumis? Galime dairytis per petį, į dangų, bet kur, tačiau didžiausias stebuklas visada yra ištiesta kito žmogaus ranka. Pasaulinę kultūros dieną Klaipėdos dramos teatre pagerbsime mus saistančius savitarpio ryšius, juk kultūra yra tai, kas padeda išlaikyti atvirą širdį, stiprina viltį ir padeda suprasti vieniems kitus. 


Šventinę dieną žiūrėsime Ukrainos aktorių kūrybinės komandos „AMÆNTES“ spektaklį „Gyvūnų istorijos“, kurio metu Raudonojo Kryžiaus organizacija rinks lėšas humanitarinei pagalbai ukrainiečiams iniciatyvoje „Vienybė težydi!“. 


„Vienybė težydi!“ kviečia visuomenę remti negalią turinčius žmones ir jų šeimas iš Ukrainos, šiuo metu gyvenančius Lietuvoje. Pažeidžiamiems žmonėms, turintiems negalią, ir jų šeimoms dažnai yra sudėtinga susirasti darbą, greičiau įsilieti į bendruomenę ar net reguliariai lankytis pas gydytojus, todėl būtent šiems žmonėms projekto partneriai nori padėti. 


„AMÆNTES“ – jaunų ukrainiečių aktorių trupė. Pernai, prasidėjus karui, Lietuvos muzikos ir teatro akademija sudarė sąlygas šešiems Kyjivo nacionalinio I. K. Karpenko-Karyi teatro, kino ir televizijos universiteto IV kurso studentams pabaigti bakalauro studijas Klaipėdos fakultete ir gauti jų aukštosios mokyklos diplomus, baigę studijas aktoriai susibūrė į „AMÆNTES“. 


Jų spektaklis „Gyvūnų istorijos“ susideda iš 11 absurdiškų istorijų apie gyvūnus, bandančius pažinti save ir rasti savo vietą pasaulyje. Tame pasaulyje diena virsta naktimi, o gyvybė stebima mirties akimis. 


Jūsų bilietas – auka nuo karo bėgantiems ukrainiečiams.


Registracija į Kultūros dienos renginį Klaipėdos dramos teatre vyksta ČIA.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
Muzikinis spektaklis vaikams ,,APIE ŽUVIS, AUSIS IR MAMĄ“
Skaityti daugiau
IŠSIRINK GERESNĘ VERSIJĄ
Skaityti daugiau