Krepšelyje nėra produktų.

Režisierius Michael Woodwood

Choreografė Alice Harwood

Šviesų dailininkas Ben Ward

Atlikėjas Kenneth More Theatre, London

14+
1.35 (su pertrauka)
Anglų
spektaklis vyks anglų kalba (žiūrovams bus pateiktas rašytinis vertimas)
Organizatorius:
Gedimino Šimkaus Teatras ARTYN
#SVEČIŲ RENGINIAI

Hilton seserys

Svečiai iš Kenneth More Theatre, London gastroliuoja Klaipėdoje ir į Klaipėdos dramos teatrą atveža pasauline sensacija tapusią, tikrą istoriją, apie siamo dvynes seserys Violet ir Daisy Hilton.


Violet ir Daisy Hilton gimė 1908 m. Braitone, Didžiojoje Britanijoje. Nuo pat gimimo siamo dvynės patyrė begales išbandymų. Pats pirmasis iš jų buvo tai, jog motina išsižadėjo savo naujagimių ir pardavė jas baro, kuriame pagimdė, savininkei. Šioji netrukus iš šių kūdikių ėmėsi pelnytis viešai demonstruodama jas už pinigus. Vėliau dvynes nusipirko įtakingas šou pasaulio veikėjas Meyer Meyers ir vertė jas, vergovės sąlygomis, rodytis „išsigimėlių šou“ tarp kitų asmenų, irgi turinčių vienokių ar kitokių fizinių negalių. Dvynės už ilgus metus tokių pasirodymų negaudavo jokio atlygio, su jomis buvo elgiamasi nežmoniškai, tuo tarpo merginų dėka Meyer Meyers turtai vis augo. Tačiau Violet ir Daisy istorija čia nesibaigia, o tik prasideda… Merginos, advokatų pagalba, išsivaduoja iš Meyer Meyers sukurtos vergovės sistemos, ima pačios save prodiusuoti ir netrukus tampa geriausiai apmokamomis Vodevilio atlikėjomis per visą Vodevilio istoriją. Jos ima filmuotis kine, sulaukia vyrų dėmesio, tampa įžymiomis ir geidžiamomis pasaulinėmis žvaigždėmis, galiausiai išvyksta į Ameriką, Holivudą, pildyti didžiulių svajonių ir patenkinti vis augančių ambicijų.


Hilton Sisters, tai istorija, kaip iš didžiulio vargo siamo dvynės, laikytos išsigimėlėmis, tapo vienomis turtingiausių atlikėjų pasaulyje. Tačiau gyvenimas mėgsta staigmenas ir išbandymus. Neretai nutinka taip, kad Fortūna, nusišypsojusi vieną kartą – vėliau savo šypseną paslepia visam laikui…


Hilton Sisters, tai Kenneth More, London, teatre atgimusi istorija, režisuota Michael Woodwood, režisieriaus, kurio kūrybos laukas driekiasi nuo Nepalo iki Lietuvos, nuo Floridos iki Prancūzijos, o jo vedami aktorinio meistriškumo kursai išugdė ne vieną talentingą aktorių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.


Kenneth More Theatre drauge su teatru ARTYN kviečia visus į vienintelį Hilton Sisters pasirodymą Lietuvoje, Klaipėdos dramos teatre, rugsėjo 30 d., 18 val. Nepraleiskite progos išvysti pasaulinio garso istoriją, atkurtą talentingo režisieriaus Michael Woodwood ir patirti nepaprastą dokumentinio teatro magiją.


ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau