Krepšelyje nėra produktų.

Režisierės, choreografės Aviv Horovitz ir Marit Ben Israel

Vaidina Aviv Horovitz ir Yuval Finkelshtein

Dailininkai Michael Horovitz ir Aviv Horovitz

Kompozitorius Gil Lavi

Kūrybinė vadovė Marit Ben Israel

Šviesų dailininkas Amir Castro


Prodiusuojančios institucijos „The Train Theatre“ ir Nacionalinis jaunimo teatras

Meno vadovas Shahar Marom

Generalinis direktorius Kobi Frig

4+
0.50 (be pertraukos)
Organizatorius:
Materia magica
#SVEČIŲ RENGINIAI

KARTĄ PASAULYJE

Atkakęs iš tolimiausios Antarktidos, mažas, drąsus ir išdykęs pingvinas pakeliui namo leidžiasi kartu su mumis į netikėčiausias keliones po pasaulį, pakeliui parodydamas, kokie esame panašūs į kitas nuostabias, greta mūsų Žemėje gyvenančias būtybes. Scenoje regime skirtingus gyvūnus įkūnijančias šokėjas, kurios savo judesiu, pokštais ir meile pasauliui padeda mums ir vėl užmegzti ryšį su žeme ir mus supančiu gamtos pasauliu.


Spektaklis „Kartą pasaulyje“ sukurtas nuostabiai kūrybingai ir išradingai, o įvairiausiais gyvūnais virstančios šokėjų kūno dalys savo vizualumu prikausto žvilgsnį.


Pagrindinis kūrinio veikėjas yra ne kas kita, kaip klimato krizė. Ši istorija, kuriama per judesį ir vaikams suprantamas vaizdines priemones, skatina mus mylėti Žemę ir rūpintis ja.“ Nano Shabtai, „Haaretz“.

 

„The Train Theatre“ – svarbiausias Izraelio teatras, pristatantis vizualų ir lėlių teatrą vaikams ir jaunimui. Nuo 1981 m. Jeruzalėje įsikūręs teatre apjungia tris kartas – daugiau nei 50 menininkų, lėlininkų, dailininkų, režisierių, muzikantų ir kitų kūrėjų. Teatras, kuriame po vienu stogu dirba skirtingi menininkai, savo žiūrovams siūlo daugybę įvairių spektaklių. „Tikime, kad kiekvienas vaikas nusipelno patirti kokybišką teatrą, ir kad menas yra būtinas jo vystymuisi.“

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau