Krepšelyje nėra produktų.

1 val. 30 min.
Organizatorius:
Bravo events, UAB
#SVEČIŲ RENGINIAI

KAZIMIERAS LIKŠA ir kamerinis orkestras

Muzikos ir tekstų autorius, dainininkas Kazimieras Likša kviečia į pasirodymą su kameriniu orkestru kovo 12 d. Klaipėdos dramos teatre.

K. Likša šį pavasarį surengs tris koncertus su kameriniu orkestru didžiuosiuose šalies miestuose. Anot atlikėjo, kamerinėse salėse geriausiai atsiskleis jo sukurta ir gerbėjų mylima muzika bei 11 styginių instrumentų skambesys: „Linkstu prie to, kad skambesys išliktų akustinis ir išryškėtų styginiai bei visa muzikinė grupė“.

Specialioje programoje klausytojų lauks gerai pažįstami kūriniai, tarp kurių – ir naujausios dainos „Atiduosiu tau“, „Trauka“ ir „Aš visada šalia“. „Mano klausytojų mylima muzikinė programa su kameriniu orkestru dar tris kartus suskambės ypatingai“, – koncertus pristato pristato atlikėjas.

Įspūdingų skambesių kupini K. Likšos koncertai – kovo 12 d. Klaipėdos dramos teatre, kovo 22 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje ir balandžio 16 d. Kauno Filharmonijoje.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
Klaipėdos pilies džiazo festivalyje Algio Kriščiūno ir Dariaus Žičkaus muzikinis-vizualinis projektas ,,Ramus ir neskubantis laikas”...
Skaityti daugiau
Justino Visicko stand up show „Prestižinė profesija“
Skaityti daugiau