Krepšelyje nėra produktų.

PREMJERA 2021

IVANO KRYLOVO PASAKĖČIŲ MOTYVAIS


REŽISIERIUS MOTIEJUS IVANAUSKAS

SCENOGRAFĖ IZABELĖ NAREČIONYĖ

ŠVIESŲ DAILININKAS VALDAS LATONAS

KOMPOZITORIUS MATAS SALADŽIUS

REŽISIERIAUS ASISTENTĖ SAULĖ SAKALAUSKAITĖ


VAIDINA:

RAIMONDAS KLEZYS, SAULĖ SAKALAUSKAITĖ, MARIUS KAROLIS GOTBERGAS

50 MIN. (BE PERTRAUKOS)
SPEKTAKLIS LIETUVIŲ K.
#THE ATRIUM

LIZDAS

Atsargiai! „Lizdas“ – aukštos įtampos spektaklis! Eksperimentiniu būdu aktoriai scenoje atgaivina minimalistinius elektros objektus (laidus, kištukus, rozetes), sukurdami atgyjančioms būtybėms charakterius ir įtraukdami žiūrovą į nenuspėjamą, komišką, absurdo elementų kupiną spektaklio siužetą.


Literatūrinė šios teatrinės hipnozės inspiracija – Ivano Krylovo pasakėčios, savo paprastumu ir tiesmukumu taikliai papildančios spektaklio visumą. Pasakėčių pabaigoje esantis moralas, kūrėjų nuomone, nepaaiškina, o tik apgaulingai supaprastina ar net diskredituoja daugiaprasmį, neišsprendžiamą, nuolat mus klaidinantį ir kintantį pasaulį.


Jaunosios kartos dramos režisierius Motiejus Ivanauskas kartu su aktorių komanda įvelia žiūrovą į (be)prasminį labirintą, kuriame susitikę su savo komiškai apibendrintomis mąstymo klišėmis ironiškai intelektualaus spektaklio tono paveikti išdrįstame su šypsena pripažinti – mūsų gyvenimuose nėra nieko apibendrinto, iš anksto prasmingo ar aiškaus.


Spektaklis „Lizdas“ sukurtas 2021 m. „Lėlės“ teatre vykusio šiuolaikinio lėlių ir objektų teatro laboratorijos „SurReality Check“ kūrybinio proceso metu.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau