Krepšelyje nėra produktų.

Gedimino Šimkaus teatras ARTYN

Dramaturgė - Daiva Čepauskaitė

Režisierė - Marta Vendland

Kompozitorė - Gintarė Valionytė


Vaidmenis atlieka:

Musė - Giedrė Butkienė

Robertas - Vitalijus Budrikas

Monika - Ana Gutsol

Motina - Edita Baluškevičienė

16+
1.30 (BE PERTRAUKOS)
Organizatorius:
Gedimino Šimkaus Teatras ARTYN
#SVEČIŲ RENGINIAI

MUSĖ

„Musė“, tai I dalies absurdo komedija, pagal to paties pavadinimo D. Čepauskaitės pjesę. „Musė“ kviečia žiūrovus pasinerti į subtilias kasdienių santykių vingrybes – apipintas absurdo detalėmis. Trys moterys ir vienas vyras, lūžusia koja, tai komiškos dramos receptas, kuris, turime įspėti, gali „a t v e r t i  a k i s“.


Spektaklyje naudojama itin mažai dekoracijų, o viso veiksmo vieta – nekintanti erdvė – pagrindinio pjesės veikėjo buto… sofa. Galbūt patys kartais net nesusimąstome, kokį svarbų vaidmenį mūsų kasdienoje vaidina toks įprastas baldas, kaip sofa, ant kurio gali spręstis likimai, kartais, mums nė nepajudant iš vietos. „Musėje“ sulauksite ir keleto rebusų ir tai, kaip juos išspręsite, spektaklio metu, nulems ir spektaklio pabaigą, bei kiekvienam atėjusiam duos tokį atsakymą, kokį jis tuo metu bus pasiruošęs priimti. Drauge, po absurdo komedijos žanru, spektaklio kūrybinė komanda paslėpė ir itin jautrią visuomenės žaizdą – socialinę atskirtį dėl turimos turtinės padėties, bei kviečia kitu kampu pažvelgti į šiek tiek… kitokius žmones.


Siužetas trumpai:

Musė – jauna mergina iš socialiai jautrios visuomenės grupės, pasišovusi padėti gatvėje sutiktam vyrui, lūžusia koja, vardu Robertas. Musė Robertą palydi iki pat jo namų, pasodina ant sofos ir… Robertui niekaip nebepavyksta jos išprašyti – Musė pasilieka jo namuose. Būtent dėl to visas Roberto likimas ir įprasta gyvenimo tvarka ima verstis aukštyn kojom, ypač tuomet, kai į namus ateina ir su Muse susitinka Roberto Motina, ir sužadėtinė Monika.


________________


Reinkarnacija ir kojos operacija, absurdo komedija ir psichologinė tragedija, socialinė atskirtis ir priverstinė jungtis – ateikit, bus įdomu, spalvinga, juokinga ir labai tikra.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau