Krepšelyje nėra produktų.

PREMJERA 2019 02 09


REŽISIERIUS POVILAS GAIDYS

SSCENOGRAFAS, ŠVIESŲ IR KOSTIUMŲ DAILININKAS ARTŪRAS ŠIMONIS

KOMPOZITROIUS MARTYNAS BIALOBŽESKIS

VAIZDO PROJEKCIJŲ AUTORIUS DONATAS RAVAITIS

REŽISIERIAUS ASISTENTAS VAIDAS JOČYS


VAIDINA:

SKVORCOVAS - MIKALOJUS URBONAS

LARISA, SKVORCOVO ŽMONA - TOMA GAILIŪTĖ / SIGUTĖ GAUDUŠYTĖ

VIKTORAS, JŲ SŪNUS - JONAS VIRŠILAS

DOLORES - SIMAS BUZILIAUSKAS

KARINA - JUSTINA VANŽODYTĖ

MARINA - AGNĖ SKRIPKAUSKAITĖ

UŽKADRINIS BALSAS - VAIDAS JOČYS

2.20 (su pertrauka)
SPEKTAKLIS LIETUVIŲ K.
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#TEATRO REPERTUARAS

PARADAS

Tai komedija, kurios autorius – gerai žinomas šiuolaikinis rusų dramaturgas, kino scenaristas Aleksandras Galinas (g. 1947 m.). Jo pjesės išverstos ir pastatytos daugiau nei dviejuose šimtuose pasaulio teatrų. A.Galinas yra populiariausių Rusijos dramaturgų dešimtuke.


Pjesės „Paradas“, parašytos 2015 m., veiksmas vyksta šių dienų Amsterdame. Kol už lango vyksta garsusis Amsterdamo gėjų paradas, viešbučio kambaryje kaktomuša susiduria du pasauliai: jaunas ir senas, būsimas ir besibaigiantis. Vienas lengvas, kitas sunkiasvoris. Vienas naivus ir patiklus, kitas patyręs ir brutalus. Jų laukia labai keista kova, kuri pasibaigia dar keisčiau.


„Paradas“ – tai komiška, bet ir liūdnoka istorija apie šiuolaikinio gyvenimo aktualijas ir grimasas, tėvų ir vaikų tarpusavio santykius, apie apsimestinio vyriškumo ir tikro žmogiškumo sankirtas.


Šios istorijos moralas labai paprastas: nepaisant jokių socialinių, ideologinių ar lytinių skirtumų, visi esame tiesiog žmonės. Ir jei norime išgyventi, turime priimti kitus tokius, kokie jie yra, nieko iš jų mainais nereikalaudami. Tai vienintelis iš tiesų svarbus dalykas gyvenime.


„Tai teatras – žaidimas, vaizduotės teritorija. Tegul žmonės juokiasi, džiaugiasi, o tie rimti dalykai, apie kuriuos kalbame, patys susiras kelią į žmonių protus ir širdis.“ Aleksandras Galinas

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
Muzikinis spektaklis vaikams ,,APIE ŽUVIS, AUSIS IR MAMĄ“
Skaityti daugiau
IŠSIRINK GERESNĘ VERSIJĄ
Skaityti daugiau