Krepšelyje nėra produktų.

1.00 val.
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#TEATRO REPERTUARAS

POKALBIŲ VAKARAS SU AKTORIAIS

Ateinantį trečiadienį (lapkričio 15 d.) 18.30 val. Klaipėdos dramos teatro kavinėje vyks aktorių inicijuotas susitikimas su žiūrovais. Jį įkvėpė prieš du dešimtmečius uostamiestyje garsėjusio „teatrabario“ prisiminimas. Susitikti akis į akį, betarpiškai ir atvirai kalbėtis apie įvairius spektaklius, teatrą bei meną apskritai, dalintis idėjomis ir potyriais – visa tai pastanga kurti draugystės ir šviesos oazę tamsiojo sezono metu.

Susitikimas su publika prasidės žvilgsniu į būsimą spektaklį, tai bus savotiškas pasiruošimas jam su geriausiais vedliais, aktoriais, kurie pasidalins ne tik įvairiomis galimomis spektaklio suvokimo gairėmis, užkulisinėmis istorijomis, bet ir savo pačių atradimais. Kita šio, ir, tikimasi būsimų, susitikimų reikšmė – noras teatre burti savotišką scenos meno mylėtojų klubą, gyvą erdvę keistis mintimis ir idėjomis.

Susitikimo pamatu lapkričio 15 d. taps tą savaitę sekmadienį rodomas lenkų režisieriaus M. Borczuch režisuotas spektaklis „Lost Lost Lost“. Su žiūrovais susitiks keturi šiame spektaklyje vaidinantys aktoriai: Jonas Baranauskas, Karolis Maiskis, Renata Idzelytė ir Rimantas Pelakauskas.

Ateikite, laukiame Jūsų!

Renginys nemokamas.

Norint dalyvauti renginyje, būtina užpildyti registracijos formą: https://forms.gle/Fjgn4RJ5rDtpwbpB7

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
Muzikinis spektaklis vaikams ,,APIE ŽUVIS, AUSIS IR MAMĄ“
Skaityti daugiau
IŠSIRINK GERESNĘ VERSIJĄ
Skaityti daugiau