Krepšelyje nėra produktų.

Idėjos autoriai „RAUXA CIA“

Dramaturgai ir režisieriai Xavi Sánchez ir Analia Serenelli

Vaidina Xavi Sánchez

Kūrybinė konsultantė Analia Serenelli

Scenografija „RAUXA CIA“

Kompozitorius Jesus Acebedo


Nuotraukos iš asmeninio „RAUXA CIA“ archyvo


Sukurta bendradarbiaujant su Escena Poblenou, La Sala Miguel Hernández, „Sabadell“, „Teatre NU“, „Civic Center Can Felipa“, „Ateneu 9 Barris/ROMBIC“, „Fes + Chapeau“, „Teatro InFolio Italy“

3+
0.45 (BE PERTRAUKOS)
Organizatorius:
Materia magica
#SVEČIŲ RENGINIAI

Popieriaus teatras

„Popieriaus teatras“ yra šiuolaikinio cirko spektaklis, kur objektų valdymas, klounada, fizinis teatras ir ypatingų marionečių kolekcija pasitelkiama tam, kad pamatytume, kokia didelė yra mūsų vaizduotės galia. „Popieriaus teatras“ taip pat yra ir žmogus, paskendęs savo vienatvėje. „Popieriaus teatras“ – tai vakarėlis be meilikavimų, tai – monodialogas, kur vaizduotė palengvina vienatvės naštą, kad atvertų kelią poetiškam, svajingam pasauliui.


„Popieriaus teatras – tai pauzė, trikdis paspartintoje sistemoje. Tai – sustabdyta akimirka, kai pasaulis nustoja judėjęs, o poezija šoka.

 

Ispanijoje, Katalonijoje, įsikūrusios trupės „RAUXA CIA“ branduolys yra Xavi Sánchez ir Analia Serenelli – du cirko artistai, dirbantys su objektų manipuliacija, siurrealistinėmis marionetėmis ir šokiu. Xavi mokėsi „Lido“ – Tulūzos Cirko meno centre, Lomo regioniniame cirko meno centre Prancūzijoje ir Madrido cirko mokykloje „Carampa“. Analia, nors ir nebaigė profesinių studijų, daugiau nei dešimt metų šoko Argentinos ritminės gimnastikos komandoje. Jie susitiko 2015 m., vienoje ryškiausių šiuolaikinio cirko trupių „Cirque Plume“ (Prancūzija).

 

2018 m. duetas įsteigė „RAUXA CIA“, kad sukurtų unikalią visatą ir perteiktų savo tragikomišką ir tuo pačiu poetišką gyvenimo viziją. Šiuo metu trupė užsienyje pasirodo su dviem spektakliais: „Popieriaus teatras“ ir „Vaizduotės krizė“ (orig. „La Crisis de la Imaginación“), kurio premjera įvyko 2019 m. mugėje „Fira Tarrega“. Šie spektakliai jau buvo pristatyti Prancūzijoje, Belgijoje, Kroatijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje, Ispanijoje ir Serbijoje.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
Klaipėdos pilies džiazo festivalyje Algio Kriščiūno ir Dariaus Žičkaus muzikinis-vizualinis projektas ,,Ramus ir neskubantis laikas”...
Skaityti daugiau
Justino Visicko stand up show „Prestižinė profesija“
Skaityti daugiau