Krepšelyje nėra produktų.

PREMJERA 2021


PJESĖS AUTORĖ LAURA ŠVEDAITĖ

REŽISIERĖ KAMILĖ GUDMONAITĖ

SCENOGRAFĖ, KOSTIUMŲ DAILININKĖ BARBORA ŠULNIŪTĖ

ŠVIESŲ DAILININKAS VILIUS VILUTIS

KOMPOZITORIUS SIMONAS ŠIPAVIČIUS

CHOREOGRAFAS MANTAS STABAČINSKAS


VAIDINA:

LORETA TALUNTYTĖ, KRISTINA ŠAPARAUSKAITĖ, OLEG DLUGOVSKIJ, BOŽENA BUROKIENĖ, JUSTINA PLATAKYTĖ, JUOZAS ČEPULIS, MANTAS STABAČINSKAS

16+
1.00 (be pertraukos)
SPEKTAKLIS LIETUVIŲ K.
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#THE ATRIUM

ŠVENTĖ

„Nors spektaklyje kalbama apie negalią, galų gale nei kūrybinė komanda, nei žiūrovai nebemato negalios – jie mato tik laisvus žmones, kurie švenčia savo egzistavimą, gimimą, patį gyvenimą“, – apie spektaklį „Šventė“, kuriamą kartu su negalią turinčiais žmonėmis, pasakoja režisierė K. Gudmonaitė.


Neįgalumas vis dar yra nematoma visuomenės kategorija. Norint ją suprasti, prie paties neįgalumo reikia artinti tiek teatrą, tiek žiūrovus, stengiantis pažvelgti į jo esmę, išgirsti, ką patys negalią turintys asmenys mąsto apie neįgalumą kaip fenomeną. Spektaklyje kūrėjai siekia apnuoginti normalumo sąvoką ir iškelti klausimą apie galimą žmogaus egzistavimo įvairovę, pojūčių ir potyrių įvairumą.

Oficiali statistika skelbia, kad neįgalieji Lietuvoje sudaro apie 9 % visų gyventojų – tai beveik kas dešimtas šalies gyventojas. Visgi apklausos metu dauguma respondentų drąsiai teigia, kad neįgalių žmonių Lietuvoje apskritai nėra.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau