Krepšelyje nėra produktų.

Choreografė / režisierė Laura Geraščenko

Pjesės autorius Martynas Ungurys

Šviesų dailininkas Darius Berulis / Mantvydas Poškus

Režisierės asistentė Viktorija Bružaitė

1.00 (be pertraukos)
Organizatorius:
Šokio teatras JUDESIO ERDVĖ
#SVEČIŲ RENGINIAI

VIENOS MERGINOS ISTORIJA

,,Vienos merginos istorija“ – pasakojimas, kuris galbūt kažkada įvyko iš tikrųjų, o gal tik buvo išgalvotas. Tačiau, kad ir iš kur jis kilo, tai yra istorija apie mus.


Tai netiesioginis pokalbis tarp keletos žmonių, bandančių atsakyti į paprastus, o gal ir sunkiausius klausimus – kokia yra mano gyvenimo prasmė ir ar tik suradęs ją, galėsiu jaustis pilnas?


„Vienos merginos istorija“ kviečia atkreipti dėmesį į vienatvės problemą. Ne tik į tuos žmones, kurie ne savo noru lieka vieni, tačiau ir į tuos, kurie savarankiškai pasirenka būti vieni. Būti vieni tam, kad pagaliau atsakytų į klausimą „kas aš esu“. O kas, jei gyvenimo prasmės ieškotume, klausdami šalia esančiojo „kas tu esi“?


Šokio teatro „Judesio erdvė“ komanda kviečia žiūrovus pabūti arti vieni kitų, tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Ar laikais, kuomet viskas vyksta taip greitai ir taip abejingai, mes dar galime pasakyti, kokia yra mano draugo akių spalva? Kokį randą ant riešo turi mano draugas? Ar smulkmenos tikrai tokios nebereikšmingos? Ar jos negali papasakoti jokios istorijos?

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
Klaipėdos pilies džiazo festivalyje Algio Kriščiūno ir Dariaus Žičkaus muzikinis-vizualinis projektas ,,Ramus ir neskubantis laikas”...
Skaityti daugiau
Justino Visicko stand up show „Prestižinė profesija“
Skaityti daugiau