Krepšelyje nėra produktų.

Edukacinė ekskursija „Pažink teatrą ir jo užkulisius“

Seniausias dabartinėje Lietuvos teritorijoje specifiškai teatrui statytas pastatas savyje slepia nemažai įdomių istorijų. Klaipėdos dramos teatras Dangės upės pakrantėje stovi jau kelis šimtmečius – jis išgyveno du pasaulinius karus, eilę istorinių politinių perversmų ir buvo nuolat kintančio miesto liudininku. Ta kaita neaplenkė ir jo paties: nuo pirmųjų dienų perstatytas, rekonstruotas, puoselėtas skirtingų tautybių meną mylinčių žmonių, šiandien – tai vienas įspūdingiausių teatro pastatų visoje Lietuvoje.
Edukacinėje ekskursijoje, kurią veda Klaipėdos dramos teatro vyriausioji administratorė, susipažinsite su šio teatro ir jo pastato istorija, išmoksite pamatyti fasade įsispaudusius laiko pėdsakus ir sužinosite, kaip istorija įsirašė jo interjere. Ekskursijos metu keliaujama per viešas ir įprastai žiūrovų nematomas teatro erdves.
Ekskursija tinka įvairaus amžiaus lankytojams ir jų grupėms – nuo darželinukų iki senjorų. Esant poreikiui, ekskursiją galima pritaikyti žmonėms, turintiems judėjimo negalią.

Ekskursijos trukmė: 30–45 min.
Kaina: 8 Eur asmeniui (vaikai, studentai, senjorai, neįgalieji – 4 Eur asmeniui)
Į ekskursiją registruotis el. p. [email protected] arba tel. + 370 616 49589

Long arrow
Grįžti atgal
teatre visada yra
„ką veikti“
Long arrow