Krepšelyje nėra produktų.

NUO
2023.03.02
IKI
2023.04.30
Parodos autorius:

KĄ KALBA ANGELAI…

„Pirmasis angelas mane aplankė, mirus tėčiui. Nė nepajutau, kaip didi gėla išsiliejo į puošnųjį tėčio angelą ir širdyje paliko šviesu. Vėliau pasirodė mamos, dukrų, vyro, kiti angelai.
Visi angelai atlikti mišria koliažo technika, lipdant rankomis jų figūras po medžiagos skiautelę, po karolių kilpelę, po mezginio juostelę, suteikiant namuose rastiems ir nebenaudojamiems rūbams, papuošalams, kelionių po pasaulį suvenyrams antrąjį šansą.

Stengiuosi, kad kiekvienas angelas turėtų savo charakterį, savo veiklos ir vertybių centrinį spindulį. Štai tėčio angelas sako, jog žmogaus mirtis turi būti graži – nesvarbu, kokiomis aplinkybėmis tektų palikti šį pasaulį. Mamos angelas kalba apie besąlygišką meilę, įmanomą tik motinos širdžiai. Dukrų angelai – apie šviesius jauno žmogaus idealus ir tai, kad vien atkakliu darbu įmanoma evoliucija kiekvieno gyvenime. Raudonasis tiesos angelas kviečia žmones išlaikyti savo vidinį vertybių stuburą ir tolerantiškai priimti kito nuomonę. Meksikietiškas Fridos angelas kupinas gyvybės, noro gyventi, puoštis, juoktis, mylėti, kurti, kovoti už savo įsitikinimus. Galų gale, tiesiog kvėpuoti – laisvai, be kvapą varžančių korsetų. Hipiškasis kelionių angelas cituoja gražią šv. Augustino mintį, jog tas, kas nekeliauja, skaito tik pirmą ir vis tą patį savo gyvenimo knygos puslapį.

Kiekvieną sykį, kai gimsta naujas angelas, mano širdis džiūgauja ir nori dalintis – juk pasidalintas džiaugsmas išauga dvigubai! Todėl mano angelai nuolat keliauja.
Mano tikslas – kad šiuos angelus išvystų kuo daugiau Lietuvos žmonių. Ne tik meno ekspertai ar kultūros gurmanai. Todėl renkuosi ne tik meno galerijų erdves, bet ir bažnyčių, teatrų sales, ligoninių koridorius, parduotuvių vitrinas… Juk angelai globoja visus, net ir tuos, kurie netiki jų buvimu.“

Long arrow
Grįžti atgal
teatre visada yra
„ką veikti“
Long arrow