Krepšelyje nėra produktų.

Kamerinė salė
Pirkti bilietą
09.08
12:00

PREMJERA 2017 11 29

1 DALIES GROTESKAS


PJESĖS AUTORIUS MILAN MARKOVIĆ MATTHIS

IŠ ANGLŲ KALBOS VERTĖ MARIJA KOBYLSKAJA

REŽISIERIUS MARIUS PAŽERECKAS

KOSTIUMŲ DIZAINERĖ ANA ROMANOVA

MUZIKOS AUTORIUS EDVINAS VASILJEVAS

VAIZDO PROJEKCIJŲ AUTORIUS TOMAS JURGINAS

ŠVIESŲ DAILININKAS STASYS JAMANTAS

REŽISIERIAUS ASISTENTAS VAIDAS JOČYS


VAIDINA:

PONAS TRIUŠIS – MIKALOJUS URBONAS

JOVANAS – JONAS BARANAUSKAS

GYDYTOJAS NR. VIENAS – VAIDAS JOČYS

MIRA / LAPĖ – TOMA GAILIUTĖ

TĖTIS / PETARAS – KAZIMIERAS ŽVINKLYS

MAMA / PAGYVENUSI MOTERIS – SIGUTĖ GAUDUŠYTĖ

NR. DU / SLAUGAS / LOKYS / ŠEFAS – KAROLIS MAISKIS

Taip pat rodome:
Kamerinė salė
10.23 18:30
Pirkti
Kamerinė salė
11.21 18:30
Pirkti
16+
1.30 (be pertraukos)
SPEKTAKLIO METU YRA NAUDOJAMI „STROBE“ ŽIBINTAI.
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#TEATRO REPERTUARAS 2017 11 29

LABAS RYTAS, PONE TRIUŠI

„Labas rytas, pone Triuši“ – tai rinkos sąlygojamų šiuolaikinio meno ir visuomenės kritika, tai narcisistinių fantazijų analizė, istorija apie tarpgalaktinę draugystę, apie Budą ir drugelį, apie mažą paukštelį, nutūpusį ant peties, apie šunis, kates ir delfinus… (Milan Marković Matthis)


Tai pjesė apie modernios vartotojiškos visuomenės šizofreniją. Spektaklis apie jauną žmogų, nusivylusį vartotojiška „pirk arba mirk“ visuomene, kurioje jis bando išgyventi. Vartotojų visuomenė prieš Asmenybę. Asmenybė prieš Vartotojų visuomenę. Vyriškumas prieš Moteriškumą. Moteriškumas prieš Vyriškumą. Laisvė prieš Stigmatizaciją. Stigmatizacija prieš Laisvę. Beprotybė prieš Gydymą. Gydymas prieš Beprotybę. Beprotybė prieš Keistenybę… Užburtas ratas… Iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma ištrūkti iš šio labirinto. Bet tik iš pirmo žvilgsnio. Giliau įnikus į šią istoriją, paaiškėja vienas dalykas: tai drama, kurios esminis konfliktas yra senas kaip pasaulis. Tai konfliktas tarp atsakomybės ir laisvės. Kalbant teatriniais terminais – tarp meilės ir pareigos. Šioje dramoje bandoma prisitaikyti prie mus supančio pasaulio taisyklių. Ši drama – tarsi vadovėlis, kuriame aprašytos žaidimo taisyklės tuomet, kai žaidimas virsta gyvenimu. Tikru gyvenimu.


Pjesės autorius yra jaunas ir jau tarptautinį pripažinimą pelnęs serbų dramaturgas, rašytojas ir atlikėjas Milan Marković, gimęs 1978 m. Belgrade, gyvenantis Švedijoje, Malmėje. Jo darbai didžiuosiuose nacionaliniuose Kroatijos, Slovėnijos, Serbijos, Italijos teatruose ir nepriklausomoje scenoje demonstruoja svarbius jo meninės veiklos aspektus. Pagal jo dramaturgiją pastatyti spektakliai Danijoje ir Vokietijoje. Jis yra aktyvus „FyraBen“ narys.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau