Paieška

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Renginiai
Publikacijos
Puslapiai
Produktai

Krepšelyje nėra produktų.

Klaipėdos dramos teatras
02.15 12:00
Išparduota
V
1 val. 0 min.
Organizatorius:
Klaipėdos dramos teatras
#spektakliai

Spektaklis-ekskursija KĖDĖ IŠ KOMEDIJŲ NAMO

Premjera 2017 m. spalio 17–18 d.

Idėjos autorius ir režisierius Liudas Vyšniauskas

Tekstai Sondra Simana

Garsas Kristijonas Lučinskas

Rūbų dizainerė Lina Andriukonė

Istorinė konsultacija Klaidas Perminas

Režisieriaus asistentas Vaidas Jočys

 

Edukacinės programos veikėjai:
Karolina Kontenytė / Justina Vanžodytė, Vaidas Jočys, Jonas Viršilas, Karolis Legenis

Spektaklis-ekskursija „Kėdė iš Komedijų namo“ – teatralizuota ekspedicija po Klaipėdos dramos teatrą, kuris istoriniuose šaltiniuose kaip Komedijų namas minimas jau nuo XVIII a.

Turtingą pastato istoriją garsinio gido pagalba pasakoja Klaipėdos dramos teatro aktoriai. Nijolė Sabulytė, kuri jau paliko žemiškąją sceną ir tie, kurie dideliam publikos džiaugsmui vis dar kuria vaidmenis: Kazimieras Žvinklys, Darius Meškauskas, Linas Lukošius, Mantvydas Poškus. Išgirsite net ir teatro legendos – aktoriaus Vytauto Paukštės balsą ir jo pasvarstymus apie gyvenimą bei teatrą.

Spektaklio-ekskursijos metu pamatysite visas Klaipėdos dramos teatro scenas, o per jas su žaismingais etiudais-intermedijomis lydės aktoriai Karolina Kontenytė / Justina Vanžodytė, Vaidas Jočys, Jonas Viršilas, Karolis Legenis.

„Kėdė iš Komedijų namo“ – patyriminė ekskursija, kuri praturtins jūsų istorines žinias apie laikmetį, žmones, miestą ir teatrą. Spektaklio-ekskursijos sumanytojai siekė sukurti įdomią ir įtraukiančią kelionę į teatrą, kuriame kūrė, dirbo, lankėsi garsenybės, politikai, pirkliai, verslininkai, darbininkai, spekuliantai. Visi jie čia prisėsdavo ant kėdžių – stebėti arba stebinti, todėl būtent teatro kėdės geriausiai ir atsimena, kas čia buvo.

Spektaklis-ekskursija rekomenduojamas žiūrovams nuo 10 metų.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
an 02.17
Teatras be uždangos
 #Kiti renginiai
Pirkti bilietus
št 03.14
Pokario pasaka „Žalčių karalienė“ pagal Vytautą V. Landsbergį | Mažeikių kultūros centras
 #svečių renginys
Pirkti bilietus
an 02.24
„Smėlio radijas“: trečioji laida | Lietuvių kalbos dienos
 #Kiti renginiai
Pirkti bilietus