No products in the cart.

Edukacinė ekskursija „Pastogės ir požemiai – slapčiausios teatro vietos“

Ar galima į sceną pažvelgti iš (beveik) paukščio skrydžio? Ar vaikštant teatre gali linkti keliai? Ar galima meno šventovėje rasti neįtikėtiną aukštųjų technologijų ir inžinerijos stebuklų koncentraciją? Junkitės į išskirtinę edukacinę ekskursiją po Klaipėdos dramos teatrą ir pamatykite šią vietą visiškai naujomis akimis.

Ekskursijos dalyviai turės progą iš arti susipažinti su paties moderniausio Baltijos šalyse teatro techniniais slėpiniais, leisis į jo požemius ir kils virš scenų. Teatro šiandiena šioje ekskursijoje glaudžiai liečiasi su jo neįtikėtina, kelis šimtus metų skaičiuojančia istorija – giliai, giliai, pačiuose teatro viduriuose rasite per rekonstrukcijas išsaugotų, dar vokiškus miesto laikus menančių teatro pastato fragmentų.

Ekskursijos metu privaloma laikytis griežtų saugumo reikalavimų, svarbu patogiai apsirengti. Ši ekskursija netinka žmonėms, turintiems judėjimo ar regos negalią, taip pat žmonėms su stipria akrofobija.

Ekskursijos trukmė: 1.15 val.
Grupės dydis: 3–6 asmenys
Kaina: 10 Eur asmeniui
Į ekskursiją registruotis: el. p. [email protected] arba tel. + 370 616 49589

# Ekskursija
Skaityti daugiau
„Kėdė iš komedijų namo“

Teatre ypatingas dėmesys skiriamas edukacijai. Galima užsisakyti teatralizuotą ekskursiją-spektaklį „Kėdė iš komedijų namo“ ir su teatru susipažinti einant paskui aktorius. Penkios skirtingų charakterių „kėdės“ (personažai) vedžioja ekskursijos dalyvius po pastatą ir pasakoja istorijas iš spalvingo teatro gyvenimo, kurias papildo trumpos aktorių vaidinamos intermedijos. Šiandienis teatras stovi ten pat kaip ir XVIII a. pabaigos jo pirmtakas, vadintas „Komedijų namu“.

# Ekskursija
Skaityti daugiau
Edukacinė ekskursija „Pažink teatrą ir jo užkulisius“

Seniausias dabartinėje Lietuvos teritorijoje specifiškai teatrui statytas pastatas savyje slepia nemažai įdomių istorijų. Klaipėdos dramos teatras Dangės upės pakrantėje stovi jau kelis šimtmečius – jis išgyveno du pasaulinius karus, eilę istorinių politinių perversmų ir buvo nuolat kintančio miesto liudininku. Ta kaita neaplenkė ir jo paties: nuo pirmųjų dienų perstatytas, rekonstruotas, puoselėtas skirtingų tautybių meną mylinčių žmonių, šiandien – tai vienas įspūdingiausių teatro pastatų visoje Lietuvoje.
Edukacinėje ekskursijoje, kurią veda Klaipėdos dramos teatro vyriausioji administratorė, susipažinsite su šio teatro ir jo pastato istorija, išmoksite pamatyti fasade įsispaudusius laiko pėdsakus ir sužinosite, kaip istorija įsirašė jo interjere. Ekskursijos metu keliaujama per viešas ir įprastai žiūrovų nematomas teatro erdves.
Ekskursija tinka įvairaus amžiaus lankytojams ir jų grupėms – nuo darželinukų iki senjorų. Esant poreikiui, ekskursiją galima pritaikyti žmonėms, turintiems judėjimo negalią.

Ekskursijos trukmė: 30–45 min.
Kaina: 8 Eur asmeniui (vaikai, studentai, senjorai, neįgalieji – 4 Eur asmeniui)
Į ekskursiją registruotis el. p. [email protected] arba tel. + 370 616 49589

# Ekskursija
Skaityti daugiau