No products in the cart.

Edukacinė ekskursija „Pastogės ir požemiai – slapčiausios teatro vietos“

Ar galima į sceną pažvelgti iš (beveik) paukščio skrydžio? Ar vaikštant teatre gali linkti keliai? Ar galima meno šventovėje rasti neįtikėtiną aukštųjų technologijų ir inžinerijos stebuklų koncentraciją? Junkitės į išskirtinę edukacinę ekskursiją po Klaipėdos dramos teatrą ir pamatykite šią vietą visiškai naujomis akimis.

Ekskursijos dalyviai turės progą iš arti susipažinti su paties moderniausio Baltijos šalyse teatro techniniais slėpiniais, leisis į jo požemius ir kils virš scenų. Teatro šiandiena šioje ekskursijoje glaudžiai liečiasi su jo neįtikėtina, kelis šimtus metų skaičiuojančia istorija – giliai, giliai, pačiuose teatro viduriuose rasite per rekonstrukcijas išsaugotų, dar vokiškus miesto laikus menančių teatro pastato fragmentų.

Ekskursijos metu privaloma laikytis griežtų saugumo reikalavimų, svarbu patogiai apsirengti. Ši ekskursija netinka žmonėms, turintiems judėjimo ar regos negalią, taip pat žmonėms su stipria akrofobija.

Ekskursijos trukmė: 1.30 val.
Grupės dydis: 3–6 asmenys
Kaina: 10 Eur asmeniui
Į ekskursiją registruotis: el. p. [email protected] arba tel. + 370 616 49589

# Ekskursija
Skaityti daugiau
„Kėdė iš komedijų namo“

Teatre ypatingas dėmesys skiriamas edukacijai. Galima užsisakyti teatralizuotą ekskursiją-spektaklį „Kėdė iš komedijų namo“ ir su teatru susipažinti einant paskui aktorius. Penkios skirtingų charakterių „kėdės“ (personažai) vedžioja ekskursijos dalyvius po pastatą ir pasakoja istorijas iš spalvingo teatro gyvenimo, kurias papildo trumpos aktorių vaidinamos intermedijos. Šiandienis teatras stovi ten pat kaip ir XVIII a. pabaigos jo pirmtakas, vadintas „Komedijų namu“.

# Ekskursija
Skaityti daugiau
Ekskursija

Galima rinktis ir įprastinę ekskursiją, ją veda teatro administratorės. Nuo pusvalandžio iki 45 min. trukmės pasivaikščiojime susipažįstama su teatro istorija, aplankomos įvairios jo patalpos. Ši ekskursija tinka įvairaus amžiaus lankytojams ir jų grupėms – nuo darželinukų iki senjorų.

# Ekskursija
Skaityti daugiau
teatre visada yra
„ką veikti“
Long arrow