Pagrindinė pjesės veikėja – Magda Klimek, aktorė, besistengianti surasti jungtį tarp karjeros ir motinystės, tarp sveiko proto ir iliuzijų, tarp čia-ir-dabar, bei tada-ir-ten. Ji vieniša mama, o apie jos vaiko tėvą žinome tik tiek, kad ji su juo negyvena. Tuo tarpu jos mažametis sūnus, vardu Jasek, visą laiką leidžia po stalu. Dėl tokio sūnaus elgesio Magda netgi turiu nesutarimų su šeimos pagalbos centru. Iš kitos pusės šis stalas tampa Magdos gyvenimo centru, apie kurį sukasi kiekviena jos gyvenimo detalė, visi kasdienybės įvykiai – nuo pačių absurdiškiausių iki dramatiškų ir sukrečiančių. Magda nuolat grįžta prie šio stalo – lyg prie aktoriaus ant kurio ji atnašauja savo pačios gyvenimo auką.
Bet ar Jasek iš tikro yra po šiuo stalu? Ar Magdai tikrai skambina iš šeimos pagalbos centro? O galbūt Jasek tegyvena jos vaizduotėje? O gal po stalu išties slepiasi mažutis berniukas?
Spektaklis kviečia pažvelgti į mamas. Į jų bandymą suderinti karjerą ir motinystę. Spektaklis kviečia atidžiau pasižiūrėti į tuos, kurie kitokie nei mes ir serga ne fizinėmis, bet psichinėmis ligomis, į kurias mes patys juos įvarome, bandydami „kitokius“ žmonės įgrūsti į standartus. Spektaklis kviečia pamatyti vaiką po stalu ir suprasti, kodėl jis ten ir ar iš viso yra.