Krepšelyje nėra produktų.

Režisierė- Kamilė Kondrotaitė.

Scenografė- Liuda Liaudanskaitė.

Dailininkės- Liuda Liaudanskaitė, Daiva Dašenkovienė.

Kompozitorius- Mantas Joneikis.

Aktoriai - Liudas Vyšniauskas, Kamilė Kondrotaitė.

Trukmė - 45 min.

Rėmėjas: Klaipėdos miesto savivaldybė

0.45 (BE PERTRAUKOS)
Lietuvių k.
Organizatorius:
Klounų teatro studija DULIDU
#SVEČIŲ RENGINIAI 2024 01 28

Mažasis karalius Gruodis arba paslaptingas Renė Magrito pasaulis

Spektaklis visai šeimai pagal vokiečių rašytojo Akselio Hakės humoro, išminties ir švelnios melancholijos prisodrintą pasaką „Mažasis karalius Gruodis“.

Vaikystė kartais būna gyvenimo pabaigoje. Jei netikite galite paklausti paties mažojo karaliaus Gruodžio II. Beje, jis nedidesnis už smilių ir toks tuklus…jo galima klausinėti apie viską, o ir jis pats mėgsta uždavinėti keisčiausius klausimus: Kodėl namas kampuotas? Kodėl lyja? Kodėl karvė duoda pieną? Kodėl pieną? Kodėl pienas yra pienas? Su juo galima žiūrėti į žvaigždes ir kalbėti apie nemirtingumą arba duoti debesims vardus. Galima žiūrėti dėžutes, kuriose karalius laiko savo sapnus. Arba išeiti į miestą ir pamatyti tai, ko iki šiol niekada nematei…

Vieną dieną iš siauro plyšio knygų lentynoje biurininkui pasirodęs karalius Gruodis atveria duris į paslaptingą vaizduotės ir fantazijos pasaulį, kurį praturtina Rene Magrito darbai ir jo pasaulėžiūra. Renė Magritas bene žymiausias XX a. belgų dailininkas siurrealistas , išgarsėjo nuotaikingais ir mąstymą provokuojančiais kūriniais. Svarbiausias jo tikslas buvo sukurti iššūkį žiūrovo išankstiniam realybės suvokimui ir paskatinti į aplinką žvelgti jautriau. Šio menininko akimis niekas niekada nėra visai taip kaip atrodo, žemiškoje kasdienybėje , kur įprasti dalykai yra nepaparasti.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau