Krepšelyje nėra produktų.

Premjera 2009 01 30

2 dalių komedija


Iš rusų kalbos vertė Sergejus Petelinas


Režisierius Arvydas Lebeliūnas

Kompozitorius Saulius Šiaučiulis

Scenografas Danielius Sodeika

Kostiumų dailininkė Tatjana Semionova


Vaidina:

Darius Meškauskas, Edvardas Brazys, Igoris Reklaitis, Jūratė Jankauskaitė, Kazimieras Žvinklys, Monika Vaičiulytė, Rimantas Pelakauskas, Simona Šakinytė, Toma Gailiutė, Vaidas Jočys, Valentina Leonavičiūtė, Vytautas Paukštė, Česlovas Judeikis

2.10 (SU PERTRAUKA)
Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#TEATRO REPERTUARAS 2009 01 30

ĮNAMIS

Ivano Turgenevo „Įnamis“ – tai pjesė apie karalius, netikėtai pavirstančius juokdariais, ir apie juokdarius, pavirstančius karaliais. Tai pjesė apie žmogiškumą ir jo pergalę – sunkią, skaudžią, kainavusią daugybę pažeminimų, tačiau neabejotiną pergalę. Ir tai anaiptol ne banalus „happy end“, kai tobulas gėris triumfuoja, o tobulas blogis sunaikinamas. Turgenevas neturi iliuzijų – viskas lieka taip pat, pasaulis nepasikeitė, bus dar daugybė tokių jeleckių ir kuzovkinų, trembinskių ir kartašovų. Tačiau nors vienam iš skriaudžiamųjų šįkart pavyko – savųjų pažeminimų kaina pelnyt mažytį, paprastą, privatų rojų. Susigrąžint savigarbą.


Susigrąžint savo namus ir savo vietą pasaulyje. Ir netgi pelnyt šiokią tokią buvusiųjų skriaudėjų pagarbą, kad ir palaižūnišką… Derėtų prisiminti tokią vieną gražią istoriją – apie rūstų Senojo testamento Dievą, kuris šiek tiek panašioje situacijoje, laimėjus ne išdidžiųjų jėgai, o paprastam ir naivokam žmogiškumui, pasak pranašo Elijo, neištvėręs nusišypsojo į barzdą ir pasakė: „mano vaikai nugalėjo“.

ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau