Krepšelyje nėra produktų.

PREMJERA 2012 09 05


Režisierius Jonas Vaitkus

Scenografas  Artūras Šimonis

Kompozitorius Gintaras Kizevičius


Vaidina:

Sigutė Gaudušytė, Regina Šaltenytė, Nelė Savičenko, Valentina Leonavičiūtė, Jūratė Jankauskaitė, Igoris Reklaitis, Edvardas Brazys, Renata Idzelytė, Donatas Švirėnas, Darius Meškauskas, Eglė Barauskaitė, Simona Šakinytė, Toma Gailiutė


Organizatorius:
Klaipėdos Dramos Teatras
#TEATRO REPERTUARAS 2012 09 05

MUMS VISKAS GERAI

Pjesėje „Mums viskas gerai“ su postpankiška ironija kalbama apie šiuolaikinę visuomenę, nutrūkusius žmonių tarpusavio ryšius, abejingumą, niveliaciją.


Anot šios pjesės vertėjo klaipėdiečio rašytojo Gintaro Grajausko, jos peizažas – šiuolaikinė Lenkija, iki skausmo primenanti ir mūsų dienų Lietuvą ar bet kurią kitą posovietinę šalį.


Trijų kartų atstovės – nesusikalbančios, viena kitos užguitos ir užgautos – gyvena viename bute, tačiau jų nebesieja nei esami kraujo ryšiai, nei geografija. Dramos personažai vienas kito nebegirdi ir net nebando kalbėtis ar įsiklausyti. Iš tiesų jie net negyvena, o tiesiog būna, laukdami beketiško stebuklo, kuris neateis. Laukdami tikrojo gyvenimo – gyvenimo be baimės, be pažeminimo, su savigarba ir orumu. Be amžinojo „o Vakaruose tai jau, o pas mus vis ne“ ir be tylaus siaubo suvokus, jog tavo gyvenime niekas nepasikeis.


Kas belieka? Nuolatinė koma, pertraukiama panikos priepuolių.


ne nuodėmė teatre
apsilankyti daugiau nei
vieną kartą
Long arrow
PREMJERA! BILDUKAS
Skaityti daugiau
PREMJERA! SUGRĮŽIMAS
Skaityti daugiau